13 Nov 2010

2003-2004 Competitions

ESFA UNDER 14 SCHOOLS’ CUP - South East Region

Season 2003-2004

Round 1 > Round 2 > Round 3 > Round 4


ROUND ONE - Results

MatchHome TeamScoreAway TeamFixture
001 Hartsdown Technical College
Margate 
5-1Sandwich Technology College
Kent 
002 Dover Grammar School
Kent 
3-0Southlands School
New Romney 
003 Westlands School
Sittingbourne 
2-0Minster School
Sheerness 
004 Canterbury High School
Kent 
-Bye
 
005 Archbishops School
Canterbury 
2-3Harvey Grammar School
Folkestone 
006 Herne Bay High School
Kent 
1-5Simon Langton Grammar School
Canterbury 
007 Borden Grammar School
Sittingbourne 
2-1Maplesden Noakes School
Maidstone 
008 Dane Court Grammar School
Broadstairs 
7-5Queen Elizabeth's School
Faversham 
009 St Gregory's Catholic School
Tunbridge Wells 
0-1William Parker School
Hastings 
010 Bexhill High School
Sussex 
0-4Tunbridge Wells Grammar School
Kent 
011 St Richards R C School
Bexhill On Sea 
5-3Bennett Memorial School
Tunbridge Wells 
012 Hailsham Community School
Sussex 
4-1Ratton School
Eastbourne 
013 Imberhorne School
East Grinstead 
8-1Mascalls School
Tonbridge 
014 Swadelands School
Maidstone 
0-1Hugh Christie Technical College
Tonbridge 
015 Beacon Community College
Crowborough 
3-2Hayesbrook School
Tonbridge 
016 Maidstone Grammar School
Kent 
4-1Sackville Community College
East Grinstead 
017 Varndean School
Brighton 
14-0Ringmer Community College
Sussex 
018 Hove Park Upper School
Sussex 
3-1Downlands School
Hassocks 
019 Tideway Community College
Newhaven 
2-3Kings Manor School
Shoreham By Sea 
(aet)
020 Ardingly College
Haywards Heath 
0-10Dorothy Stringer School
Brighton 
021 Warden Park School
Haywards Heath 
2-3Durrington High School
Worthing 
022 Lancing College
Sussex 
4-2Patcham High School
Brighton 
023 * Boundstone Community College
Sompting 
3-2Cardinal Newman School
Hove 
*
024 St Andrews CE High School
Worthing 
3-8Falmer School
Brighton 
025 Thomas Bennett School
Crawley 
5-3Hayes School
Bromley 
026 Selhurst High School
Croydon 
1-0Priory School
Orpington 
027 Warlingham Secondary School
Surrey 
8-1Ifield Community College
Crawley 
028 Ravens Wood School
Bromley 
3-4Kelsey Park School
Beckenham 
029 Bexleyheath School
Kent 
1-4Haling Manor School
Croydon 
030 Hazelwick School
CrawleyHazelwick won 7-6 on penalties 
4-4St Josephs School
London 
031 Hollyfield School
Surbiton 
3-1Charles Darwin School
Westerham 
032 Archbishop Lanfranc School
Croydon 
5-0Holy Trinity School
Crawley 
033 St Martins School
Brentwood 
4-2Leigh City Technology College
Dartford 
034 Howard School
Gillingham 
6-0Greenacre School
Chatham 
035 Gravesend Grammar School
Kent 
1-0Gable Hall School
Stanford Le Hope 
036 Cornelius Vermuyden School
Canvey Island 
1-5Northfleet School For Boys
Kent 
037 Thomas Aveling School
(Rochester)  
2-3Rainham Mark Grammar School
Gillingham 
038 Axton Chase School
Longfield 
1-0Mayflower High School
Billericay 
039 St Cleres School
Stanford Le Hope 
3-0St John's RC Comprehensive School
Gravesend 
040 Westcliff High School For Boys
Essex 
6-0Shoeburyness High School
Essex 
041 Steyning Grammar School
Sussex 
5-4Bishop Luffa School
(Chichester)  
042 St Philip Howard
Bognor Regis 
2-3Littlehampton Community College
Sussex 
(aet)
043 ** Chichester High School
Sussex 
- v -** Midhurst Grammar School
Sussex 
**
044 Winston Churchill School
Woking 
6-0St Wilfrid's School
Crawley 
045 Tanbridge House School
Horsham 
4-2Therfield School
Leatherhead 
046 St John the Baptist School
Woking 
4-3Tomlinscote School
Frimley 
047 Bishop David Brown School
Woking 
0-1Collingwood College
Camberley 
048 Howard of Effingham School
Surrey 
4-1Hinchley Wood School
Esher 
049 Kemnal Technology College
Sidcup 
5-6Bacons College
London 
050 Crown Woods School
Greenwich 
4-2St Columba's Boys School
Bexley 
051 Darrick Wood School
Orpington 
1-9Forest Hill School
Lewisham 
052 Erith School
Kent 
2-0Peckham Academy
formerly Warwick Park 
053 Cleeve Park School
Sidcup 
1-0Deptford Green School
London 
054 Eltham Green School
Inner London 
1-7Archbishop Michael Ramsey College
London 
055 Bexley Grammar School
Welling 
0-3St Simon Stock School
Maidstone 
056 St Paul's Catholic School
Abbey Wood 
4-2Cornwallis School
Maidstone 
057 ADT College
London 
1-7Rutlish School
Merton 
058 Pimlico School
Westminster 
0-1Bishop Thomas Grant School
London 
059 Westminster City School
London 
3-7Southfields Community College
Wandsworth 
060 Mitcham Vale High School
Surrey 
2-3Glenthorne High School
Sutton 
061 Fullbrook School
Addlestone 
3-1Ashford High School
Surrey 
062 Salesian College
Battersea 
3-2Glyn Technology College
Epsom 
063 Charters School
Ascot 
3-0St Crispin's School
Wokingham 
064 Whitton School
Twickenham 
0-8Salesian School
Chertsey 
065 Cheam High School
Surrey 
10-1Gordon's School
Woking 
066 Kidbrook School
London 
2-2St Josephs Academy
London
St Josephs won 3-4 on penalties
(aet)
067 John Roan School
Blackheath 
1-7Sacred Heart RC Secondary School
London 
068 Southborough School
Surbiton 
1-3Archbishop Tenison School
London 
069 Bishopsford Community School
Morden 
5-2Jewish Free School
Camden 
070 London Nautical School
Blackfriars 
2-4Bishop Challoner RC Collegiate School
London 
071 Holland Park School
Kensington 
4-2Phoenix High School
Shepards Bush 
072 Teddington School
Surrey 
0-1Cardinal Vaughan Memorial School
Kensington 
073 Graveney School
Tooting 
7-3Quintin Kynaston School
London 
074 Haverstock School
London 
0-2Hampstead School
London 
075 Chiswick Community School
London 
3-0Beacon School
Banstead 
076 South Camden Community School
London 
0-1Ernest Bevin School
Tooting 
077 Hampton School
Middlesex 
3-2Fortismere School
Muswell Hill 
078 Abbotsfield School
Uxbridge 
3-2Bishopshalt School
Hillingdon 
079 West London Academy
Northolt 
5-1Wexham School
Slough 
080 Longford Community School
Feltham 
5-2Matthew Arnold School
Staines 
081 Park View Academy
Haringey 
4-2Homerton College
of Technology  
082 Cardinal Pole Secondary School
Hackney 
5-6St Aloysius College
Islington 
083 Finchley Catholic High School
Middlesex 
5-0Bushey Meads School
Watford 
084 Longdean School
Hemel Hempstead 
5-6Douay Martyrs School
Uxbridge 
085 Holloway School
Islington 
2-4Whitefield School
London 
086 Stepney Green School
Tower Hamlets 
2-3Highgate Wood School
(London)  
087 Oaklands School
London 
1-0Northumberland Park Community School
Tottenham 
088 Raines Foundation School
London 
-Bye
 
089 Langdon Park School
London 
0-1Highams Park School
Essex 
090 Eastlea Community School
Canning Town 
5-1Emerson Park School
Hornchurch 
091 Forest School
Snaresbrook 
1-0All Saints RC School
Dagenham 
092 Wanstead High School (Essex)
** 
- v -Bow School (Inner London)
** 
093 Royal Liberty School
Romford 
2-4Rokeby School
Stratford 
094 Robert Clack School
Dagenham 
1-4Kingsford School
East Ham 
095 Roding Valley School
Loughton 
3-1Royal Docks Community School
London 
096 Chafford School
Rainham 
1-5Barking Abbey School
Essex 
097 George Green
Inner London 
0-3Ockenden School
Essex 
098 Brittons School
Rainham 
5-4Eastbrook Comprehensive School
Dagenham 
099 Brampton Manor School
London 
3-2Lammas School
Leyton 
100 Caterham School
Ilford 
1-4Warren Comprehensive School
Romford 
101 St Bonaventures RC School
London 
2-0Castle View School
Canvey Island 
102 Hadleigh High School
Suffolk 
0-9Sanders Draper School
Hornchurch 
103 West Hatch High School
Chigwell 
0-4Forest Gate Community School
Newham 
104 Ilford County High School
Barkingside 
3-2Lister Community School
Plaistow 
105 King Harold School
Waltham Abbey 
1-3John Warner School
Hoddesdon 
106 Brays Grove High School
Harlow 
0-1Dame Alice Owens School
Potters Bar 
107 Goffs Secondary School
Cheshunt 
8-1Passmores School
Harlow 
108 Hertswood School
Borehamwood 
1-0Southgate School
Barnet 
109 Edmonton County School
Enfield 
9-3Highlands School
Enfield 
110 St Ignatius College
Enfield 
7-0Alexandra Park School
London 
111 John Lyon School
Harrow 
0-4Enfield Grammar School
Middlesex 
112 Haydon School
Pinner 
6-7Salvatorian College
Harrow Weald 
113 John Hampden Grammar School
High Wycombe 
3-0Ashlyns School
Berkhamstead 
114 Windsor Boys School
Berkshire 
8-2St Bernard's Convent
Slough 
115 Dr Challoner's Grammar School
Amersham 
3-1Westfield Community Technology College
Watford 
116 Great Marlow School
Buckinghamshire 
5-4Slough Grammar School
Berkshire 
117 Kings Langley School
Hertfordshire 
1-2Hemel Hempstead School
Hertfordshire 
118 Queens School
Watford 
2-1Gladesmore Community High School
Tottenham 
119 Cavendish School
Hemel Hempstead 
6-2Onslow St Audrey's School
Hatfield 
120 Chancellor's School
Hatfield 
3-2Astley Cooper School
Hemel Hempstead 
121 St Bedes School
Cambridge 
0-1Stratton Upper School
Biggleswade 
122 Stopsley High School
Luton 
4-3Parmiter's School
Watford 
123 Sandy Upper School
Bedfordshire 
9-1Comberton Village School
Cambridge 
124 Redborne School
Ampthill 
2-3Turnford School
Cheshunt 
125 Putteridge High School
Luton 
8-1Monks Walk School
Welwyn Garden City 
126 John Henry Newman School
Stevenage 
4-5Sandringham School
St Albans 
127 Leventhorpe School
Sawbridgeworth 
4-3Nicholas Breakspear School
St Albans 
128 Barclay School
Stevenage 
1-0Cardinal Newman School
Luton 
129 Buckingham School
Buckinghamshire 
1-3Vandyke Upper School
Leighton Buzzard 
130 Hastingsbury Upper School
Bedford 
6-3Leon School Sports College
Milton Keynes 
131 Sharnbrook Upper School
Bedford 
4-0Halyard High School
Luton 
132 Northfields Upper School
Dunstable 
3-0Lealands High School
Luton 
133 Radcliffe School
Milton Keynes 
6-2Wootton Upper School
Bedfordshire 
134 Manshead School
Bedfordshire 
2-3Samuel Whitbread Community College
Shefford 
(aet)
135 John Bunyan High School
Bedford 
3-3Stantonbury Campus
Milton Keynes
Stantonbury won 3-4 on penalties
(aet)
136 Ousedale School
Milton Keynes 
-Bye
 
137 Stalham High School
Norfolk 
0-1Denes High School
Lowestoft 
138 Benjamin Britten High School
Lowestoft 
2-3North Walsham High School
Norfolk 
139 Great Yarmouth High School
Norfolk 
0-1Bungay High School
Suffolk 
140 Sir John Leman High School
(Beccles)  
6-3Flegg High School
Great Yarmouth 
141 Cliff Park High School
Great Yarmouth 
3-1Leiston High School
Suffolk 
142 Thomas Mills High School
Framlingham 
0-1Stoke High School
Ipswich 
143 Tabor High School
Braintree 
1-0Northgate High School
Ipswich 
144 Copleston High School
Ipswich 
7-0Costessey High School
Norwich 
145 Northgate High School
Dereham 
1-0Hellesdon High School
Norwich 
146 Wymondham High School (Norfolk)
** 
- v -Wayland Community School (Thetford)
** 
147 Hewett High School
Norwich 
3-2Holywells High School
Ipswich 
148 Aylsham High School
Norfolk 
0-1Chantry High School
Ipswich 
149 Westbourne High School
Ipswich 
9-0Diss High School
Norfolk 
150 King Edward VI
Bury St Edmunds 
1-0Taverham High School
Norwich 
151 Ipswich School
Suffolk 
0-1Sudbury Upper School
Suffolk 
152 East Bergholt High School
Suffolk 
2-1Langdon School
East Ham 
153 King Edward VII High School
Kings Lynn 
8-1Sir Harry Smith Community College
Peterborough 
154 Jack Hunt School
Peterborough 
3-9Sawtry Community College
Huntingdon 
155 Kings School
Peterborough 
2-0St Clements High School
Kings Lynn 
156 Park High School
Kings Lynn 
1-12Stanground College
Peterborough 
157 Prince William School
Peterborough 
5-2Hinchingbrooke School
Huntingdon 
158 St Ivo School
Huntingdon 
6-2Ely Community College
Cambridgeshire 
159 County High School
Bury St Edmunds 
1-2Mildenhall College of Technology
Suffolk 
160 Stowmarket High School
Suffolk 
1-6Thurston Community College
Suffolk 

* The Competitions Committee withdrew Boundstone from the competition for playing an illegible player - Cardinal Newman were re-instated.

** Both teams withdrawn form the competition after failing to play before the deadline date.


ROUND TWO - Results

MatchHome TeamScoreAway TeamFixture
201 Hartsdown Technical College
Margate 
7-0Dover Grammar School
Kent 
202 Westlands School
Sittingbourne 
4-3Canterbury High School
Kent 
203 Harvey Grammar School
Folkestone 
5-1Simon Langton Grammar School
Canterbury 
204 Borden Grammar School
Sittingbourne 
0-1Dane Court Grammar School
 
205 William Parker School
Hastings 
1-2Tunbridge Wells Grammar School
Kent 
206 St Richards RC School
Bexhill on Sea 
0-3Hailsham Community School
Sussex 
207 Imberhorne School
East Grinstead 
2-3Hugh Christie Technical College
Tonbridge 
208 Beacon Community College
Crowborough 
1-2Maidstone Grammar School
Kent 
209 Varndean School
Brighton 
2-4Hove Park Upper School
Sussex 
210 Kings Manor School
Shoreham By Sea 
5-6Dorothy Stringer School
Brighton 
211 Durrington High School
Worthing 
7-1Lancing College
Sussex 
212 Cardinal Newman School
Hove 
4-1Falmer School
Brighton 
213 Thomas Bennett School
Crawley 
2-0Selhurst High School
Croydon 
214 Warlingham Secondary School
Surrey 
2-10Kelsey Park School
Beckenham 
215 Haling Manor School
Croydon 
7-2Hazelwick School
Crawley 
216 Hollyfield School
Surbiton 
7-2Archbishop Lanfranc School
Croydon 
217 St Martins School
Brentwood 
2-9Howard School
Gillingham 
218 Gravesend Grammar School
Kent 
3-2Northfleet School For Boys
Kent 
219 Rainham Mark Grammar School
Gillingham 
3-2Axton Chase School
Longfield 
220 St Cleres School
Stanford Le Hope 
2-1Westcliff High School For Boys
Essex 
221 Steyning Grammar School
Sussex 
3-1Littlehampton Community College
Sussex 
222 Chichester High School
 
5-0Winston Churchill School
Woking 
223 Tanbridge House School
Horsham 
7-0St John the Baptist School
Woking 
224 Collingwood College
Camberley 
1-0Howard of Effingham School
Surrey 
225 Bacons College
London 
3-0Crown Woods School
Greenwich 
226 Forest Hill School
Lewisham 
3-0Erith School
Kent 
227 Cleeve Park School
Sidcup 
4-3Archbishop Michael Ramsey College
London 
228 St Simon Stock School
Maidstone 
0-1St Paul's Catholic School
Abbey Wood 
229 Rutlish School
Merton 
0-1Bishop Thomas Grant School
London 
230 Southfields Community College
Wandsworth 
6-0Glenthorne High School
Sutton 
231 Fullbrook School
Addlestone 
4-1Salesian College
Battersea 
232 Charters School
Ascot 
2-0Salesian School
Chertsey 
233 Cheam High School
Surrey 
3-1St Josephs Academy
London 
234 Sacred Heart RC Secondary School
London 
0-1Archbishop Tenison School
London 
235 Bishopsford Community School
Morden 
1-4Bishop Challoner RC Collegiate School
London 
236 Holland Park School
Kensington 
1-0Cardinal Vaughan Memorial School
Kensington 
237 Graveney School
Tooting 
2-4Hampstead School
London 
238 Chiswick Community School
London 
7-3Ernest Bevin School
Tooting 
239 Hampton School
Middlesex 
2-0Abbotsfield School
Uxbridge 
240 West London Academy
Northolt 
1-0Longford Community School
Feltham 
(aet)
241 Park View Academy
Haringey 
2-9St Aloysius College
Islington 
242 Finchley Catholic High School
Middlesex 
1-0Douay Martyrs School
Uxbridge 
243 Whitefield School
London 
8-0Highgate Wood School
London 
244 Oaklands School
London 
0-6Raines Foundation School
London 
245 Highams Park School
Essex 
6-2Eastlea Community School
Canning Town 
246 Forest School
Snaresbrook 
-Bye
 
247 Rokeby School
Stratford 
3-0Kingsford School
East Ham 
248 Roding Valley School
Loughton 
3-2Barking Abbey School
Essex  
249 Ockenden School
Essex 
2-0Brittons School
Rainham 
250 Brampton Manor School
London 
1-9Warren Comprehensive School
Romford 
251 St Bonaventrues RC School
London 
1-4Sanders Draper School
Hornchurch 
252 Forest Gate Community School
Newham 
4-2Ilford County High School
Barkingside 
253 John Warner School
Hoddesdon 
1-3Dame Alice Owens School
Potters Bar 
254 Goffs Secondary School
Cheshunt 
8-0Hertswood School
Borehamwood 
255 Edmonton County School
Enfield 
6-0St Ignatius College
Enfield 
256 Enfield Grammar School
Middlesex 
3-1Salvatorian College
Harrow Weald 
257 John Hampden Grammar School
Wycombe 
4-1Windsor Boys' School
Berkshire 
258 Dr Challoner's Grammar School
Amersham 
3-0Great Marlow School
Buckinghamshire 
259 Hemel Hempstead School
Hertfordshire 
1-2Queens School
Watford 
260 Cavendish School
Hemel Hempstead 
3-2Chancellor's School
Hatfield 
261 Stratton Upper School
Biggleswade 
0-1Stopsley High School
Luton 
262 Sandy Upper School
Bedfordshire 
0-2Turnford School
Cheshunt 
263 Putteridge High School
Luton 
2-7Sandringham School
St Albans 
264 Leventhorpe School
Sawbridgeworth 
2-3Barclay School
Stevenage 
265 Vandyke Upper School
Leighton Buzzard 
4-0Hastingsbury Upper School
Bedford 
266 Sharnbrook Upper School
Bedford 
4-3Northfields Upper School
Dunstable 
267 Radcliffe School
Milton Keynes 
2-5Samuel Whitbread Community College
Shefford 
268 Stantonbury Campus
Milton Keynes 
0-9Ousedale School
Milton Keynes 
269 Denes High School
 
0-4North Walsham High School
Norfolk 
270 Bungay High School
Suffolk 
0-1Sir John Leman High School
Beccles 
271 Cliff Park High School
Great Yarmouth 
0-4Stoke High School
Ipswich 
272 Tabor High School
Braintree 
2-0Copleston High School
Ipswich 
273 Northgate High School
Dereham 
5-1Wayland Community School
Thetford 
274 Hewett High School
Norwich 
0-2Chantry High School
Ipswich 
275 Westbourne High School
Ipswich 
4-6King Edward VI
Bury St Edmunds 
276 Sunbury Upper School
Suffolk 
2-3East Bergholt High School
Suffolk 
277 King Edward VII High School
Kings Lynn 
2-6Sawtry Community College
Huntingdon 
278 Kings School
Peterborough 
0-5Stanground College
Peterborough 
279 Prince William School
Peterborough 
1-0St Ivo School
Huntingdon 
280 Mildenhall College of Technology
Suffolk 
0-5Thurston Community College
Suffolk 


ROUND THREE - Results

MatchHome TeamScoreAway TeamFixture
301 Dover Grammar School
Kent 
1-0Westlands School
Sittingbourne 
302 Harvey Grammar School
Folkestone 
1-5Dane Court Grammar School
 
303 Tunbridge Wells Grammar School
Kent 
4-0Hailsham Community School
Sussex 
304 Hugh Christie Technical College
Tonbridge 
2-4Maidstone Grammar School
Kent 
305 Hove Park Upper School
Sussex 
3-1Dorothy Stringer School
Brighton 
306 Durrington High School
Worthing 
0-6Cardinal Newman School
Hove 
307 Thomas Bennett School
Crawley 
2-6Kelsey Park School
Beckenham 
308 Haling Manor School
Croydon 
4-5Hollyfield School
Surbiton 
309 Howard School
Gillingham 
1-0Gravesend Grammar School
Kent 
310 Rainham Mark Grammar School
Gillingham 
0-3St Cleres School
Stanford Le Hope 
311 Steyning Grammar School
Sussex 
1-3Chichester High School
Sussex 
312 Tanbridge House School
Horsham 
2-1Collingwood College
Camberley 
313 Bacons College
London 
1-11Forest Hill School
Lewisham 
314 Cleeve Park School
Sidcup 
0-6St Paul's Catholic School
Abbey Wood 
315 Bishop Thomas Grant School
London 
0-2Southfields Community College
 
316 Fullbrook School
Addlestone 
2-2Charters School (Ascot)
Ascot
Charters won 4-5 on penalties
(aet)
317 Cheam High School
Surrey 
2-1Archbishop Tenison School
London 
318 Bishop Challoner RC Collegiate School
London 
5-1Holland Park School
Kensington 
319 Hampstead School
London 
3-4Chiswick Community School
London 
320 Hampton School
Middlesex 
4-1West London Academy
Northolt 
321 St Aloysius College
Islington 
2-1Finchley Catholic High School
Middlesex 
322 Whitefield School
London 
6-3Raines Foundation School
London 
323 Highams Park School
Essex 
3-1Forest School
Snaresbrook 
324 Rokeby School
Stratford 
1-2Roding Valley School
Loughton 
325 Ockenden School
Essex 
2-0Warren Comprehensive School
Romford 
326 Sanders Draper School
Hornchurch 
2-0Forest Gate Community School
Newham 
327 Dame Alice Owens School
Potters Bar 
1-5Goffs Secondary School
Cheshunt 
328 Edmonton County School
Enfield 
0-2Enfield Grammar School
Middlesex 
329 John Hampden Grammar School
Wycombe 
1-0Dr Challoners Grammar School
Amersham 
330 Queens School
Watford 
0-4Cavendish School
Hemel Hempstead 
331 Stopsley High School
Luton 
2-4Turnford School
Cheshunt 
332 Sandringham School
St Albans 
4-1Barclay School
Stevenage 
333 Vandyke Upper School
Leighton Buzzard 
1-5Sharnbrook Upper School
Bedford 
334 Samuel Whitbread Community College
Shefford 
0-1Ousedale School
Milton Keynes 
335 North Walsham High School
Norfolk 
3-4Sir John Leman High School
Beccles 
336 Stoke High School
Ipswich 
5-3Tabor High School
Braintree 
337 Northgate High School
Dereham 
2-0Chantry High School
Ipswich 
338 King Edward VI School
Bury St Edmunds 
3-2East Bergholt High School
Suffolk 
339 Sawtry Community College
Huntingdon 
1-3Stanground College
Peterborough 
340 Prince William School
Peterborough 
0-1Thurston Community College
Suffolk 


ROUND FOUR - to be played on or before Saturday 29 November 2003

MatchHome TeamScoreAway TeamFixture
401 Dover Grammar School
Kent 
4-0Dane Court Grammar School
Broadstairs 
402 Tunbridge Wells Grammar School
Kent 
2-0Maidstone Grammar School
Kent 
403 Hove Park Upper School
Sussex 
3-2Cardinal Newman School
Hove 
404 Kelsey Park School
Beckenham 
3-2Hollyfield School
Surbiton 
405 Howard School
Gillingham 
4-1St Cleres School
Stanford Le Hope 
406 Chichester High School
Sussex 
4-0Tanbridge House School
Horsham 
407 Forest Hill School
Lewisham 
6-3St Paul's Catholic School
Abbey Wood 
408 Southfields Community College
Lewisham 
5-6Charters School
Ascot 
409 Cheam High School
Surrey 
1-0Bishop Challoner RC Collegiate School
London 
410 Chiswick Community School
London 
3-2Hampton School
Surrey 
411 St Aloysius College
Islington 
1-5Whitefield School
London 
412 Highams Park School
Essex. 
2-2Roding Valley School
Loughton
Roding won 2-3 on penalties 
(aet)
413 Ockendon School
Essex 
1-8Sanders Draper School
Hornchurch 
414 Goffs Secondary School
Cheshunt 
2-3Enfield School
Middlesex 
415 John Hampden Grammar School
Wycombe 
5-0Cavendish School
Hemel Hempstead 
416 Turnford School
Cheshunt
Turnford won 3-0 on penalties 
2-2Sandringham School ()
St Albans 
(aet)
417 Sharnbrook Upper School
Bedford 
0-1Ousedale School
(Buckinghamshire 
418 Sir John Leman High School
Beccles 
1-2Stoke High School
Ipswich 
419 Northgate High School
Dereham 
1-4King Edward VI School
Bury St Edmunds 
420 Stanground College
Peterborough 
2-1Thurston Community College
Suffolk 

Top

Top

We use cookies to improve your online experience. For information on the cookies we use and for details on how we process your personal information, please see our cookie policy and privacy policy. By continuing to use our website you consent to us using cookies.