13 Nov 2010

2006-2007 Competitions

ESFA UNDER 14 SCHOOLS’ CUP FOR BOYS

SEASON 2006-2007

MIDLANDS REGIONAL DRAW



 
Round 1 > Round 2 > Round 3 > Round 4 > Other Details |


ROUND ONE – RESULTS

MatchHome TeamScoreAway TeamFixture
1001  Vermuyden School
Goole 
1-4 Skegness Grammar School
Lincolnshire 
20.09.06
1002  South Holderness School
Hull 
3-0 Boston Grammar School
Lincolnshire 
28.09.06
1003  Lindsey School
Grimsby 
4-0 Monks Dyke Technology College
Louth 
26.09.06
1004  Headlands School
Bridlington 
- Team Z
 
1005  Middlefield School of Technology
Gainsborough 
1-10 Hessle High School
Hessle 
06.10.06
1006  Birkbeck School
Louth 
1-0 Cottingham High School
Hull 
23.09.06
1007  Andrew Marvell Business College
Hull 
2-2
FT
3-2
AET
Castle Hills School
Gainsborough 
03.10.06
1008  Humberstone School
Grimsby 
- Team Z
 
1009  Healing Specialist Science College
Grimsby 
4-5 Robert Manning Technology College
Bourne 
26.09.06
1010  Cotelands School
Sleaford 
1-12 Hereford Technology School
Grimsby 
02.11.06
1011  Thomas Sumpter School
Scunthorpe 
0-1 Toll Bar Business & Enterprise College
Grimsby 
23.09.06
1012  South Hunsley High School
North Ferriby 
- Team Z
 
1013  Driffield School
Humberside 
3-1 John Splendluffe Technology College
Alford 
28.09.06
1014  Caistor Grammar School
Lincolnshire 
3-4 Wolfreton School
Hull 
29.10.06
1015  Malet Lambert School
Hull 
3-2 Central Technology College
Grantham 
26.09.06
1016  Frederick Gough School
Scunthorpe 
- Team Z
 
1017  Casterton Community College
Stamford 
1-10 Dayncourt School
Nottingham 
20.10.06
1018  William Farr School
Lincoln 
7-2 Endeavour School
Hull 
06.10.06
1019  Grantham Church High School
Grantham 
0-1 North Axholme School
Scunthorpe 
23.09.06
1020  George Farmer Technology College
Holbeach 
- Team Z
 
1021  All Saints RC School
Mansfield 
3-1 Yarborough School
Lincoln 
02.10.06
1022  Valley School
Worksop 
1-0 St Guthlac School
Peterborough 
16.10.06
1023  Bourne Grammar School
Lincolnshire 
5-0 King Edward VII School
Melton Mowbray 
16.10.06
1024  St Bede’s RC School
Scunthorpe 
- Team Z
 
1025  Carre’s Grammar School
Sleaford 
1-1
FT
2-1
AET
Dukeries College
Newark 
16.10.06
1026  Brunts School (Mansfield)

- William Robertson School (Lincoln)

1027  Tupton Hall School
Chesterfield 
5-0 De Aston School
Market Rasen 
02.10.06
1028  Djanogly City Academy
Nottingham 
1-0 Friesland School
Nottingham 
14.10.06
1029  Castle Rock High School
Coalville 
1-0 Robert Pattinson School
Lincoln 
1030  Deepings School
Peterborough 
13-0 Minster School
Lincoln 
05.10.06
1031  Haven High Technology College
Boston 
1-0 New College
Leicester 
05.10.06
1032  Gleed Boys’ School
Spalding 
- Team Z
 
1033  Long Field High School
Melton Mowbray 
1-6 Kings School
Grantham 
02.10.06
1034  St George’s College of Technology
Sleaford 
1-0 Long Eaton School
Nottingham 
23.09.06
1035  Serlby Park School
Bircotes 
2-4 Highfields School
Matlock 
04.10.06
1036  Priory School of Science & Technology
Lincoln 
- Team Z
 
1037  Woodlands Community School (Derby)

- Manor High School (Leicester)

1038  Lancaster School
Leicester 
- Bye
 
1039  Chapel en le Frith High School
High Peak 
3-7 Garibaldi College
Mansfield 
10.10.06
1040  Belper School
Derbyshire 
0-1 Queen Elizabeth’s Grammar School
Ashbourne 
12.10.06
1041  John Ferneley High School
Melton Mowbray 
1-2 Landau Forte College
Derby 
02.10.06
1042  Bolsover School
Chesterfield 
0-2 Wreake Valley Community College
Leicester 
27.09.06
1043  Manor School
Mansfield 
4-2 Lady Manners School
Bakewell 
04.10.06
1044  Tibshelf Community School
Alfreton 
- Team Z
 
1045  Shirebrook School
Mansfield 
1-3 Netherthorpe School
Chesterfield 
12.10.06
1046  John Taylor High School
Burton-on-Trent 
5-4 West Park Community School
Derby 
25.09.06
1047  Lees Brook Community Sports College
Derby 
1-2 St John Fisher RC School
Newcastle-under-Lyme 
27.09.06
1048  St Mary’s RC High School
Chesterfield 
- Team Z
 
1049  Swanwick Hall School
Alfreton 
3-5 Newbridge High School
Coalville 
03.10.06
1050  Chellaston School
Derby 
2-2
FT
2-2
AET
3-4
Pen
Thomas Alleyne’s High School
Uttoxeter 
25.09.06
1051  Bemrose Community School
Derby 
3-7 King Edward VI High School
Stafford 
21.09.06
1052  Heanor Gate Science College
Heanor 
- Team Z
 
1053  Repton School
Derby 
2-2
FT
3-3
AET
3-4
Pen
Mount Grace High School
Hinckley 
30.10.06
1054  Kibworth High School
Leicestershire 
3-1 Northampton Academy
Northampton 
16.10.06
1055  Duston Upper School
Northampton 
0-6 Caludon Castle School
Coventry 
02.10.06
1056  Roade School
Towcester 
- Team Z
 
1057  Welland Park College
Market Harborough 
0-1 Wrenn School
Wellingborough 
17.10.06
1058  Cardinal Newman School
Coventry 
- Bye
 
1059  Kingsthorpe Community College
Northampton 
2-3 Alderman Smith School
Nuneaton 
26.09.06
1060  Campion School
Northampton 
- Team Z
 
1061  Lyng Hall School
Coventry 
4-4
FT
5-5
AET
1-3
Pen
William Parker School
Daventry 
10.10.06
1062  Wheelers Lane Technology College
Birmingham 
- Bye
 
1063  Latimer Community Arts College
Kettering 
0-5 Woodlands School & Sports College
Coventry 
02.10.06
1064  Prince William School
Oundle 
- Team Z
 
1065  Wollaston School
Wellingborough 
0-1 Harris School
Rugby 
16.10.06
1066  Guilsborough School
Northampton 
0-1 George Eliot Business & Enterprise College
Nuneaton 
23.10.06
1067  Northampton School for Boys
Northamptonshire 
6-0 Kenilworth School
Warwickshire 
27.09.06
1068  Huxlow School
Irthlingborough 
- Team Z
 
1069  Hartshill School
Nuneaton 
1-0 Lordswood Boys School
Birmingham 
05.10.06
1070  Arden School
Solihull 
2-3 Myton School
Warwick 
04.10.06
1071  Market Bosworth High School
Nuneaton 
4-1 George Dixon International School
Birmingham 
05.10.06
1072  Light Hall School
Solihull 
- Team Z
 
1073  Aldridge School
Walsall 
5-0 Bilton High School
Rugby 
26.09.06
1074  Dartmouth High School
Great Barr 
2-1 Walton High School
Stafford 
02.10.06
1075  Chasetown Specialist Sports College
Burntwood 
1-3 Haybridge High School
Stourbridge 
03.10.06
1076  Archbishop Grimshaw School
Birmingham 
- Team Z
 
1077  Kingsley College
Redditch 
1-0 St Thomas More RC School
Willenhall 
02.10.06
1078  Stuart Bathurst High School
Wednesbury 
1-5 Bewdley High School
Bewdley 
05.10.06
1079  North Bromsgrove High School
Bromsgrove 
1-0 Deansfield High School
Wolverhampton 
23.09.06
1080  Baverstock School & Sports College
Birmingham 
- Team Z
 
1081  Kingshurst City Technology College
Birmingham 
8-1 Coseley School Sports College
Bilston 
28.09.06
1082  Pershore High School
Pershore 
0-6 St Edmund Campion School
Birmingham 
04.10.06
1083  Dyson Perrins CE High School
Malvern 
1-4 Trinity School
Leamington Spa 
27.09.06
1084  Shireland Language College
Smethwick 
- Team Z
 
1085  Bishop Challoner RC School
Birmingham 
3-3
FT
3-3
AET
1-3
Pen
Belgrave High School
Tamworth 
19.09.06
1086  Redhill School
Stourbridge 
1-0 Phoenix School
Telford 
14.10.06
1087  South Bromsgrove High School
Bromsgrove 
5-2 Our Lady & St Chad College
Wolverhampton 
11.10.06
1088  Park Hall School
Birmingham 
- Team Z
 
1089  Wolgarston High School
Penkridge 
1-0 High Arcal School
Dudley 
14.10.06
1090  Arthur Terry School
Sutton Coldfield 
- Bye
 
1091  St Augustine’s Catholic High School
Redditch 
4-0 Wood Green High School
Wednesbury 
21.09.06
1092  Great Barr School
Birmingham 
- Team Z
 
1093  Aylestone School
Hereford 
3-2 Evesham High School
Evesham 
25.09.06
1094  Queen Elizabeth High School (Bromyard)

v Colmers Farm School Sports College (Birmingham)

1095  Prince Henry’s High School
Evesham 
5-2 Warley High College of Sport
Oldbury 
28.09.06
1096  Bristnall Hall Technology College
Oldbury 
- Team Z
 
1097  Whitecross High School
Hereford 
1-5 Trinity High School
Redditch 
27.09.06
1098  St Michael’s CE High School
Rowley Regis 
0-11 Kingsmead Technology College
Hednesford 
10.10.06
1099  Ludlow CE School
Ludlow 
4-1 St Mary’s RC High School
Hereford 
06.10.06
1100  Haywood High School
Hereford 
- Team Z
 
1101  Moreton School
Wolverhampton 
0-1 Belvidere School
Shrewsbury 
02.10.06
1102  Church Stretton School
Shropshire 
1-6 St Margaret Ward Catholic School
Stoke-on-Trent 
28.09.06
1103  Stourport-on-Severn High School
Worcestershire 
0-8 Charlton School
Telford 
31.10.06
1104  Ellowes High School
Dudley 
- Team Z
 
1105  Weston Road High School
Stafford 
0-5 Thomas Telford School
Telford 
23.09.06
1106  Lacon Childe School
Cleobury Mortimer 
0-4 Blessed William Howard Catholic High School
Stafford 
27.09.06
1107  Marches School & Technology College
Oswestry 
1-2 Codsall Community High School
Wolverhampton 
03.10.06
1108  Tividale High School
Warley 
- Team Z
 
1109  Lord Silkin School
Stirchley 
0-1 Cardinal Griffin RC High School
Cannock 
14.10.06
1110  Kings CE School
Wolverhampton 
1-1
FT
3-1
AET
Holden Lane Sports College
Stoke-on-Trent 
1111  Meole Brace School
Shrewsbury 
4-0 Alleyne’s High School
Stone 
10.10.06
1112  Blake Valley High School
Hednesford 
- Team Z
 
1113  Sir Graham Balfour School
Stafford 
3-0 Sir John Talbot’s School
Whitchurch 
11.10.06
1114  Rhyn Park School
Oswestry 
4-3 Haywood High School
Stoke-on-Trent 
09.10.06
1115  Bishop Ullathorne School
Coventry 
4-2 Paulet High School
Burton-on-Trent 
05.10.06
1116  Cheadle High School
Cheadle 
0-1 Sir Thomas Boughey High School
Newcastle under Lyme 
13.10.06
1117  Westwood High School
Leek 
0-1 Northicote School
Wolverhampton 
30.10.06
1118  Smiths Wood School
Birmingham 
3-1 Painsley Catholic High School
Stoke-on-Trent 
02.10.06
1119  Parkfield High School (Wolverhampton)

- Longton High School (Stoke-on-Trent)

1120  James Brindley High School
Stoke-on-Trent 
- Team Z
 

* Denotes teams withdrawn after failing to play by the deadline date

Top


ROUND TWO – RESULTS

MatchHome TeamScoreAway TeamFixture
2001  Skegness Grammar School
Lincolnshire 
2-1 South Holderness School
Hull 
19.10.06
2002  Lindsey School
Grimsby 
5-0 Headlands School
Bridlington 
11.10.06
2003  Hessle High School
Hessle 
5-0 Birkbeck School
Louth 
02.11.06
2004  Andrew Marvell Business College
Hull 
1-7 Humberstone School
Grimsby 
16.10.06
2005  Robert Manning Technology College
Bourne 
2-3 Hereford Technology School
Grimsby 
06.11.06
2006  Toll Bar Business & Enterprise College
Grimsby 
0-1 South Hunsley High School
North Ferriby 
19.10.06
2007  Driffield School
Humberside 
3-0 Wolfreton School
Hull 
09.10.06
2008  Malet Lambert School
Hull 
1-8 Frederick Gough School
Scunthorpe 
18.10.06
2009  Dayncourt School
Nottingham 
2-1 William Farr School
Lincoln 
06.11.06
2010  North Axholme School
Scunthorpe 
1-0 George Farmer Technology College
Holbeach 
16.11.06
2011  All Saints RC School
Mansfield 
1-7 Valley School
Worksop 
16.10.06
2012  Bourne Grammar School
Lincolnshire 
4-9 St Bede’s RC School
Scunthorpe 
02.11.06
2013  Carre’s Grammar School
Sleaford 
- Bye
 
2014  Tupton Hall School
Chesterfield 
2-0 Djanogly City Academy
Nottingham 
10.10.06
2015  Castle Rock High School
Coalville 
0-2 Deepings School
Peterborough 
09.11.06
2016  Haven High Technology College
Boston 
2-1 Gleed Boys’ School
Spalding 
18.10.06
2017  Kings School
Grantham 
2-0 St George’s College of Technology
Sleaford 
16.10.06
2018  Highfields School
Matlock 
3-5 Priory School of Science & Technology
Lincoln 
31.10.06
2019  Lancaster School
Leicester 
- Bye
 
2020  Garibaldi College
Mansfield 
3-4 Queen Elizabeth’s Grammar School
Ashbourne 
07.11.06
2021  Landau Forte College
Derby 
2-1 Wreake Valley Community College
Leicester 
16.11.06
2022  Manor School
Mansfield 
4-1 Tibshelf Community School
Alfreton 
31.10.06
2023  Netherthorpe School
Chesterfield 
4-3 John Taylor High School
Burton-on-Trent 
03.11.06
2024  St John Fisher RC School
Newcastle-under-Lyme 
4-4
FT
5-4
AET
St Mary’s RC High School
Chesterfield 
18.10.06
2025  Newbridge High School
Coalville 
0-5 Thomas Alleyne’s High School
Uttoxeter 
06.11.06
2026  King Edward VI High School
Stafford 
2-5 Heanor Gate Science College
Heanor 
11.10.06
2027  Mount Grace High School
Hinckley 
0-5 Kibworth High School
Leicestershire 
01.11.06
2028  Caludon Castle School
Coventry 
1-0 Roade School
Towcester 
20.11.06
2029  Wrenn School (Wellingborough)

- Cardinal Newman School (Coventry)

2030  Alderman Smith School
Nuneaton 
1-0 Campion School
Northampton 
17.11.06
2031  William Parker School
Daventry 
1-2 Wheelers Lane Technology College
Birmingham 
14.11.06
2032  Woodlands School & Sports College
Coventry 
1-1
FT
1-1
AET
2-4
Pen
Prince William School
Oundle 
14.11.06
2033  Harris School
Rugby 
1-2 George Eliot Business & Enterprise College
Nuneaton 
13.11.06
2034  Northampton School for Boys
Northamptonshire 
9-1 Huxlow School
Irthlingborough 
04.10.06
2035  Hartshill School
Nuneaton 
3-4 Myton School
Warwick 
03.11.06
2036  Market Bosworth High School
Nuneaton 
1-6 Light Hall School
Solihull 
12.10.06
2037  Aldridge School
Walsall 
1-1
FT
1-1
AET
6-7
Pen
Dartmouth High School
Great Barr 
10.10.06
2038  Haybridge High School
Stourbridge 
1-0 Archbishop Grimshaw School
Birmingham 
2039  Kingsley College
Redditch 
2-2
FT
2-2
AET
3-2
Pen
Bewdley High School
Bewdley 
01.11.06
2040  North Bromsgrove High School
Bromsgrove 
4-1 Baverstock School & Sports College
Birmingham 
2041  Kingshurst City Technology College
Birmingham 
1-0 St Edmund Campion School
Birmingham 
06.11.06
2042  Trinity School
Leamington Spa 
0-1 Shireland Language College
Smethwick 
15.11.06
2043  Belgrave High School
Tamworth 
5-2 Redhill School
Stourbridge 
16.10.06
2044  South Bromsgrove High School
Bromsgrove 
1-5 Park Hall School
Birmingham 
14.11.06
2045  Wolgarston High School
Penkridge 
1-3 Arthur Terry School
Sutton Coldfield 
14.10.06
2046  St Augustine’s Catholic High School
Redditch 
4-1 Great Barr School
Birmingham 
16.10.06
2047  Aylestone School
Hereford 
- Bye
 
2048  Prince Henry’s High School
Evesham 
4-3 Bristnall Hall Technology College
Oldbury 
05.10.06
2049  Trinity High School
Redditch 
1-10 Kingsmead Technology College
Hednesford 
16.10.06
2050  Ludlow CE School
Ludlow 
1-0 Haywood High School
Hereford 
31.10.06
2051  Belvidere School
Shrewsbury 
3-0 St Margaret Ward Catholic School
Stoke-on-Trent 
16.10.06
2052  Charlton School
Telford 
2-3 Ellowes High School
Dudley 
12.10.06
2053  Thomas Telford School
Telford 
4-1 Blessed William Howard Catholic High School
Stafford 
17.10.06
2054  Codsall Community High School
Wolverhampton 
1-0 Tividale High School
Warley 
2055  Cardinal Griffin RC High School
Cannock 
4-1 Kings CE School
Wolverhampton 
14.11.06
2056  Meole Brace School
Shrewsbury 
1-0 Blake Valley High School
Hednesford 
18.10.06
2057  Sir Graham Balfour School
Stafford 
0-3 Rhyn Park School
Oswestry 
16.11.06
2058  Bishop Ullathorne School
Coventry 
3-2 Sir Thomas Boughey High School
Newcastle under Lyme 
13.10.06
2059  Northicote School
Wolverhampton 
3-3
FT
3-3
AET
4-3
Pen
Smiths Wood School
Birmingham 
13.10.06
2060  James Brindley High School
Stoke-on-Trent 
- Bye
 

* Denotes teams withdrawn after failing to play by the deadline date

Top


ROUND THREE – RESULTS

MatchHome TeamScoreAway TeamFixture
3001  Skegness Grammar School
Lincolnshire 
2-5 Lindsey School
Grimsby 
15.11.06
3002  Hessle High School
Hessle 
3-1 Humberstone School
Grimsby 
14.11.06
3003  Hereford Technology School
Grimsby 
2-1 South Hunsley High School
North Ferriby 
17.11.06
3004  Driffield School
Humberside 
4-0 Frederick Gough School
Scunthorpe 
08.11.06
3005  Dayncourt School
Nottingham 
10-0 North Axholme School
Scunthorpe 
30.11.06
3006  Valley School
Worksop 
3-2 St Bede’s RC School
Scunthorpe 
15.11.06
3007  Carre’s Grammar School
Sleaford 
1-0 Tupton Hall School
Chesterfield 
16.11.06
3008  Deepings School
Peterborough 
2-1 Haven High Technology College
Boston 
21.11.06
3009  Kings School
Grantham 
2-2
FT
2-2
AET
4-2
Pen
Priory School of Science & Technology
Lincoln 
13.11.06
3010  Lancaster School
Leicester 
1-2 Queen Elizabeth’s Grammar School
Ashbourne 
27.11.06
3011  Landau Forte College
Derby 
0-5 Manor School
Mansfield 
23.11.06
3012  Netherthorpe School
Chesterfield 
2-1 St John Fisher RC School
Newcastle-under-Lyme 
27.11.06
3013  Thomas Alleyne’s High School
Uttoxeter 
1-2 Heanor Gate Science College
Heanor 
16.11.06
3014  Kibworth High School
Leicestershire 
0-2 Caludon Castle School
Coventry 
05.12.06
3015  Alderman Smith School
Nuneaton 
- Bye
 
3016  Wheelers Lane Technology College
Birmingham 
0-2 Prince William School
Oundle 
05.12.06
3017  George Eliot Business & Enterprise College
Nuneaton 
0-5 Northampton School for Boys
Northamptonshire 
11.12.06
3018  Myton School
Warwick 
2-2
FT
2-2
AET
1-3
Pen
Light Hall School
Solihull 
16.11.06
3019  Dartmouth High School
Great Barr 
0-1 Haybridge High School
Stourbridge 
29.11.06
3020  Kingsley College
Redditch 
1-4 North Bromsgrove High School
Bromsgrove 
27.11.06
3021  Kingshurst City Technology College
Birmingham 
6-1 Shireland Language College
Smethwick 
23.11.06
3022  Belgrave High School
Tamworth 
1-0 Park Hall School
Birmingham 
21.11.06
3023  Arthur Terry School
Sutton Coldfield 
1-1
FT
1-1
AET
4-5
Pen
St Augustine’s Catholic High School
Redditch 
06.11.06
3024  Aylestone School
Hereford 
0-2 Prince Henry’s High School
Evesham 
31.10.06
3025  Kingsmead Technology College
Hednesford 
4-2 Ludlow CE School
Ludlow 
27.11.06
3026  Belvidere School
Shrewsbury 
1-2 Ellowes High School
Dudley 
14.11.06
3027  Thomas Telford School
Telford 
5-0 Codsall Community High School
Wolverhampton 
05.12.06
3028  Cardinal Griffin RC High School
Cannock 
0-1 Meole Brace School
Shrewsbury 
01.12.06
3029  Rhyn Park School
Oswestry 
4-2 Bishop Ullathorne School
Coventry 
28.11.06
3030  Northicote School
Wolverhampton 
1-0 James Brindley High School
Stoke-on-Trent 
29.11.06


Top


ROUND FOUR – to be played on or before Saturday 2 December 2006

MatchHome TeamScoreAway TeamFixture
4001  Lindsey School
Grimsby 
2-4 Hessle High School
Hessle 
06.12.06
4002  Hereford Technology School
Grimsby 
0-4 Driffield School
Humberside 
05.12.06
4003  Dayncourt School
Nottingham 
2-2
FT
2-3
AET
Valley School
Worksop 
19.12.06
4004  Carre’s Grammar School
Sleaford 
2-0 Deepings School
Peterborough 
01.12.06
4005  Kings School
Grantham 
6-1 Queen Elizabeth’s Grammar School
Ashbourne 
19.12.06
4006  Manor School
Mansfield 
3-0 Netherthorpe School
Chesterfield 
25.01.07
4007  Heanor Gate Science College
Heanor 
4-0 Caludon Castle School
Coventry 
18.12.06
4008  Alderman Smith School
Nuneaton 
1-1
FT
1-1
AET
6-7
Pen
Prince William School
Oundle 
14.12.06
4009  Northampton School for Boys
Northamptonshire 
3-1 Light Hall School
Solihull 
13.12.06
4010  Haybridge High School
Stourbridge 
4-0 North Bromsgrove High School
Bromsgrove 
19.12.06
4011  Kingshurst City Technology College
Birmingham 
7-2 Belgrave High School
Tamworth 
01.12.06
4012  St Augustine’s Catholic High School
Redditch 
3-1 Prince Henry’s High School
Evesham 
15.11.06
4013  Kingsmead Technology College
Hednesford 
5-0 Ellowes High School
Dudley 
06.12.06
4014  Thomas Telford School
Telford 
3-0 Meole Brace School
Shrewsbury 
4015  Rhyn Park School
Oswestry 
5-0 Northicote School
Wolverhampton 
16.01.07


Top



Further Important Diary Dates

All Round Four winners move into Round 5, the first National Round.

The ESFA Chairman will make the draw for Round 5 on Monday 4 December 2006 and, at his discretion, at any time after this.

Round Five on or before Saturday 13 January 2007 (Last 64 nationally)
Round Six on or before Saturday 27 January 2007
Round Seven on or before Saturday 10 February 2007
Round Eight on or before Saturday 3 March 2007
Semi Finals on or before Saturday 17 March 2007
Final on a date and at a venue to be agreed by Council
(Finalists may wish to offer a Football League or Premiership ground of their choice for Council to consider)



Top

Top